تبلیغات

Shia-Art.ir | شیعه آرت - مجموعه پوستر سرافرازان ، امیر سپهبد علی صیاد شیرازی

صلوات
    
 
 
به عشق حضرت هادی ، برای حضرت هادی ، فدای حضرت هادی ....
    ویژه ها :

شیعه آرت

هشت سنت غلط ازدواج در نگاه امام خامنه ای

من به همه‌ی مردم در سراسر کشور توصیه می‌کنم که ازدواج‌ها را آسان کنند. بعضی‌ها ازدواج را مشکل می‌کنند. مهریه‌های گران و جهیزیه‌های سنگین ازدواج را مشکل می‌کند... ادامه مطلب

شیعه آرت

چشممان به دست دشمن نباشد

چشممان به دست دشمن نباشد که کِی این تحریم را برمیدارد، کِی فلان نقطه را موافقت میکند؛ به درک! نگاه کنیم ببینیم خودمان چه‌کار میتوانیم بکنیم... ادامه مطلب

شیعه آرت

انتظار رهبری از افسران جوان جنگ نرم ، افزایش سطح معرفت

معرفتهاتان را بالا ببرید. عزیزان من! سقف معرفت خودتان را، سایتهای سیاسی و اوراق روزنامه‌ها و پرسه زدن در سایتهای گوناگون قرار ندهید ... ادامه مطلب

تنها راه حل مشکلات اقتصادی کشور

راه برطرف كردن مشكلات اقتصادى كشور نگاه به بیرون نیست، نگاه به برداشتن تحریم دشمن و مانند اینها نیست ... ادامه مطلب    اطلاعیه ها :
پنجشنبه 21 فروردین 1393 ساعت 02:47 ب.ظ | نوشته ‌شده توسط : شیعه آرت | ارسال دیدگاه ()
یازدهمین طرح از مجموعه پوستر سرافرازان ، تقدیم به شهید عزیز امیر سپهبد علی صیاد شیرازی.

توضیحات بیشتر در مورد مجموعه پوستر سرافرازان در اینجا

نمایش کل مجموعه پوستر سرافرازان در اینجا


پیش نمایش طرح (کلیک کنید)

 مجموعه پوستر سرافرازان ، امیر سپهبد علی صیاد شیرازی

دریافت سایز اصلی + زندگی نامه امیر سپهبد علی صیاد شیرازی در ادامه مطلبدریافت سایز اصلی پوستر :   DOWNLOADزندگی نامه امیر سپهبد علی صیاد شیرازی:

شهید سپهبد علی صیاد شیرازی در سال 1323 در شهرستان درگز در استان خراسان دیده به جهان گشود. او پس از اتمام تحصیلات ابتدایی و دبیرستان وارد دانشكده افسری و در سال 1346 موفق به اخذ دانشنامه لیسانس از آن دانشكده شد. وی پیش از پیروزی انقلاب اسلامی به مدت چندسال در بخش های مختلف ارتش بویژه در غرب كشور به پاسداری از كشور پرداخت و در سازماندهی و فعالیت نیروهای انقلابی در ارتش تلاشی گسترده داشت.

شهید پس از پیام امام خمینی(ره) مبنی بر شناسایی نیروهای مخلص ارتش طاغوت، شناخته شد و به خاطر توان بالای سازماندهی‏ اش مورد توجه حضرت امام و یاران انقلاب اسلامی قرار گرفت. وی پس طی دوره تخصصی توپخانه در آمریكا با درجه ستوان‏ یكم و سمت استادی، در مركز آموزش توپخانه اصفهان به تدریس پرداخت و در همان شرایط به عنوان عنصری حزب‏ اللهی در جهت‏ سازماندهی نظامیان انقلابی فعالیت خود را آغاز كرد و تلاش‏ های وی پس از پیروزی انقلاب اسلامی در ساماندهی ارتش و ساختار نیروهای مسلح متجلّی از مهمترین اقدامات او پس از پیروزی انقلاب اسلامی و برپایی غائله كردستان، می توان به تهیه طرح های عملیاتی كه منجر به شكستن حصر شهرهای سنندج و پادگان های مریوان، بانه و سقز شد، اشاره كرد.

شهر سنندج با تشكیل ستاد عملیات مشترك ارتش و سپاه پاسداران توانست پس از 21 روز مقاومت و دفاع از سوی مدافعان خویش ، كاملاً از تصرف و تسلط كردهای ضد انقلاب خارج شود. پس از تحقق و اجرای موفق این طرح ها، شهید صیادشیرازی، با دو درجه ارتقاء ، با درجه سرهنگ تمامی به فرماندهی عملیات غرب كشور منصوب شد.

وی در آخرین ماه های ریاست جمهوری بنی صدر به دلیل برخورداری از روحیه انقلابی و مقابله با خیانت های او از سمت مذكور عزل گردید و پس از آن تا عزل بنی صدر و فرار مفتضحانه او به فرانسه به دعوت شهید كلاهدوز در ستاد مركزی سپاه پاسداران به خدمت پرداخت. شهید امیر سپهبد علی صیاد شیرازی پس از خلع بنی صدر، برای پایان دادن به ناهماهنگی ارتش و سپاه در آن دوران، قرارگاه مشترك عملیاتی سپاه و ارتش را راه اندازی كرد و به عنوان فرمانده ارشد در آن قرارگاه مشغول به فعالیت شد.

در مهر ماه سال 1360 به پیشنهاد رئیس شورای عالی دفاع از سوی امام خمینی(ره) به فرماندهی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی منصوب شد. در این منصب فرماندهی نیروهای ارتش اسلام در عملیات‏ های پیروزمند ثامن الائمه، طریق القدس، فتح المبین و بیت المقدس را بر عهده داشت.ی اد فاتح بزرگ فتح المبین و بیت المقدس فراموش ناشدنی است. چرا كه فتح المبین و بیت المقدس از یاد نرفتنی است.

عملیاتی كه سرنوشت جبهه ‏های اسلام علیه كفر را به پیروزی رقم زد و مسیر و روند جنگ تحمیلی را در مسیر پیروزی ارتش اسلام قرار داد. ایشان در 23 تیرماه 136 طی حكمی از سوی حضرت امام خمینی(ره) به عضویت‏ شورای عالی دفاع منصوب شد. در متن حكم حضرت امام خطاب به آن بزرگ‏مرد چنین آمده است: « برای فعال كردن هرچه بیشتر و بهتر قوای مسلح كشور ضرورت دارد از تجربه اشخاصی كه در متن مسایل جنگ بوده ‏اند، استفاده هر چه بیشتر بشود، بدین سبب سركار سرهنگ صیادشیرازی و وزیر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تا پایان جنگ به عضویت‏ شورای عالی دفاع منصوب می‏ نما یم.»

به دنبال مسئولیت خطیر شهید صیادشیرازی در شورای عالی دفاع، با درخواست رئیس شورای عالی دفاع و موافقت حضرت امام ‏خمینی(ره) در مردادماه سال 1365، مسئولیت فرماندهی نیروی زمینی ارتش به برادر دیگری واگذار گردید. حضرت امام(ره) در حكم فرمانده جدید نیروی زمینی ارتش پیرامون خدمات آن شهید سرافراز چنین فرمودند:
«با تقدیر از زحمت‏ های طاقت فرسای سركار سرهنگ صیادشیرازی كه با تعهدكامل به اسلام و جمهوری اسلامی در طول دفاع مقدّس از هیچ ‏گونه خدمتی به كشور اسلامی خودداری نكرده و امید است در آینده نیز در هر مقامی باشد، موفق به ادامه خدمت ‏های ارزنده خود شود.»

سپس در 18 اردیبهشت 1366 به همراه تعدادی دیگر از فرماندهان ارتش با پیشنهاد رئیس شورای عالی دفاع و موافقت امام خمینی(ره) به درجه سرتیپی ارتقای مقام یافت. آن شهید والا مقام در مهرماه سال 1368 به درخواست رئیس ستاد فرماندهی كل نیروهای مسلح و موافقت مقام معظم‏ رهبری و فرماندهی كل‏ قوا به سمت معاونت‏ بازرسی ستاد فرماندهی كل نیروهای مسلح منصوب شد. امیر شجاع سپاه اسلام در شهریورماه سال 1372 با حكم فرماندهی معظم كل قوا به سمت جانشین رئیس ستاد كل نیروهای مسلح منصوب گشت. تیمسار سرتیپ صیاد شیرازی در 16 فروردین 1378 همزمان با عید خجسته غدیر با حكم مقام معظم فرماندهی كل قوا به درجه سرلشگری نایل آمد.

نقش او در ایجاد وحدت بین قوای مسلح كشور و نیروهای توانمند دفاعی و مهار دشمن و حفظ تمامیت ارضی كشور و فتح جبهه‏ های حق علیه باطل در عملیات‏ های ثامن الائمه طریق القدس، فتح المبین، بیت المقدس و دیگر عملیات‏ های پیروزمند تا مرصاد و دفاع از حد و مرز میهن عزیز امی بر كسی پوشیده نیست.

آری دشمن زبون چنین عنصر برجسته و موثر و شخصیت كم‏ نظیر و سرمایه عظیمی را از امت اسلام گرفت و نظام را از گرمی وجودش بی‏بهره ساخت و كوردلان شب‏ پرست، خناسان روزگار و پس مانده‏ های زخم خورده مرصاد در صبح روز 21 فروردین 78 ، فاتح بزرگ فتح ‏المبین و بیت ‏المقدس را آماج تیرهای كینه خود قرار دادند و قامت استوار امیر ارتش اسلام را به خاك افكندند.

روح بلند و سرفرازش در آسمان‏ها پركشید و به آرزوی دیرینه خویش كه همانا شهادت در راه معبود و وصال معشوق بود نائل گشت. بوسه بر تابوت حامل پیكر مطهر آن شهید والا مقام توسط قلب تپنده امت اسلام، رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی‏ خامنه‏ ای (مدظله العالی) اوج تجلیل از مقام شامخ این شهیدعاشق و سردارعشق و تمام شهیدان گلگون كفن انقلاب اسلامی و دوران دفاع ‏مقدس است.

روحش شاد و یادش گرامی


اشتراک گذاری در یاهو مسنجر اشتراک گذاری در افسران اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در کلوب اشتراک گذاری در توئیتر   
می توانید دیدگاه خود را بنویسید.
لبیک یکشنبه 24 فروردین 1393 12:07 ق.ظ
سلام برادر
خدا خیرت بده...
عالی
ال2آ
پاسخ : سلام علیکم ، تشکر از لطفت اخوی
م ب 2 آ
گروه فرهنگی عمار شنبه 23 فروردین 1393 10:47 ق.ظ
بسم الله الرحمن الرحیم
با مطلب "اینفوگرافی پنج نشانه مومن "به روز هستیم
http://ammar-g.blog.ir/post/68
تشریف بیاورید
یا علی
عمارها-ثامن گرافیک جمعه 22 فروردین 1393 07:36 ب.ظ
My Documents\Downloads\Music\seyyedolkarim1150_2.MP3
پاسخ : اشتباه دادی آدرس رو اخوی
h05531n جمعه 22 فروردین 1393 12:44 ب.ظ
سلام

پوستر وفات حضرت ام البنین سلام الله علیها بروزیم

http://hosseinpasandi.ir/post/18

یا علی
پاسخ : سلام علیکم ، به روی چشم ...
عمارها-ثامن گرافیک جمعه 22 فروردین 1393 12:27 ب.ظ
http://samengraphik89.persiangig.com/audio/gs/Untitl76786.rar/download
عمارها-ثامن گرافیک جمعه 22 فروردین 1393 10:49 ق.ظ
سلام برادر
جل الخالق . آفرین
خیلی خوبه . البته راضی کننده نیست . فعلا جنگ سرده . هرموقع تیر و ترکشاشون خورد بهمون و زخمی شدیم اونوقت جالبتر میشه
یه چارتا فوشی . کل کلی . بحثی . مناظره ای . هکی . تهدیدی ....
………….
سوال : امنیت سایت چطوره ؟؟؟؟؟ با یه متخصص مشورت کن لطفا
.......................
پی نوشت : جسارتا منوی تبلیغات شیعه آرت نا جالب شده
لوگوهارو بد نیست کوچیکتر کنی و دوتا دوتا بزاری کنار هم
پاسخ : سلام علیکم
ان شاء الله درستش میکنم اخوی.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
آخرین عناوین مطالب

پر بازدید ترین ها :


ویرایش جدید مجموعه تصاویر با کیفیت امام خامنه ای (مد ظله) و امام خمینی (ره)
چشممان به دست دشمن نباشد 
پوستر شهادت حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها)
بلند مرتبه شاهی ز صدر زین افتاد ... رهبرم سید علی 
پوستر ولادت امام حسین، امام سجاد و حضرت اباالفضل العباس (علیهم السلام)

بر سرم نور ولایت مستدام ...
سه ویژگی مجالس عزاداری ماه محرم در نظر امام خامنه ای (مد ظله)    من دیپلمات نیستم ، من انقلابى‌ام ، حرف را صریح و صادقانه میگویم ... سردار شهید حاج ابراهیم همت پهلو ، در ، مادر ... 
پرواز تا کربلا ...

لالایی علی اصغر ...
پوستر : سردار شهید حاج حسین خرازی یک کربلا ببر که حسرت به دل شدم ... 
مجموعه طرح لایه باز ماه محرم ویژه هیأت های عزاداری
السلام علیک یا غریب الغربا ... تقدیم به علیرضا احمدی روشن و آرمیتا رضایی نژاد
 
 
شیعه آرت
 
آمار PageRank